Sveikatos apsauga

You are here:

Tinkama ir kokybiška sveikatos apsauga vaiką su negalia auginančiai šeimai labai svarbi. Tikrai ne visos pirmą kartą su tuo susidūrusios šeimos žino, kokios paslaugos joms priklauso nemokamai, juolab ne visos žino, kur kreiptis norint jas gauti. Mūsų šalyje dažnai nutinka taip, kad kai kurios įstaigos tarpusavyje nebendradarbiauja, tad negali suteikti išsamios reikiamos informacijos apie tai, ką šeima gali gauti: kokias paslaugas, priežiūros ar higienos priemones ir pan.

Šiose atmintinėse rasite informaciją, atsakančią į su sveikatos pasauga susijusius klausimus, kurie dažnai kyla vaikus su negalia auginantiems tėvams.

O jei skaitydami kažko nerasite ar nesuprasite, mielai jums padėsime. Tereikia su mumis susisiekti nurodytais kontaktais.

Mes visada pasiruošę jums padėti!

Mes stengiamės atmintinėse pateikti jums aktualią informaciją apie visas galimybes, priklausančias vaikus su raidos sutrikimais auginančioms šeimoms. Tačiau jei vis dėlto neradote reikiamos informacijos, Mama – Mamai emocinei konsultacijai arba įsigykite gidą tėvams.