Specialieji poreikiai

Specialieji poreikiai – žodžių junginys, galintis nuskambėti įtin grėsmingai kiekvienai šeimai, atsidūrusiai situacijoje, kuomet tai paliečia jų vaiką. Tačiau žinios ir supratimas gali prasklaidyti ir tamsiausius debesis bei įleisti daugiau šviesos į šeimos gyvenimą.

Sužinokite daugiau apie augančio vaiko raidą bei raidos vertinimą.

Kaip suprasti ir priimti negalią.

Susipažinkite plačiau su informacija apie specialiųjų poreikių formas.

Kaip suvokimas apie negalią gali pakeisti mūsų požiūrį į neigaliuosius.

Susijusių institucijų žemėlapis

Su šeimomis, kuriose auga individualių poreikių turintys vaikai, dirba platus ratas skirtingų institucijų, atliekančių skirtingas funkcijas. Neturint patikimos informacijos apie tai, į kur kreiptis skirtingais klausimais, galima prarasti daug laiko bei energijos, kurie kitu atveju galėtų būti skirti jūsų vaikui bei šeimai.

Siekdami padėti jums lengviau suprasti, kur ir kada kreiptis, sudarėme visų susijusių institucijų žemėlapį, kuris leis geriau suprasti, į kokias organizacijas reikėtų kreiptis turint vienokių ar kitokių klausimų.

Susijusių institucijų žemėlapis

Asmeninė konsultacija

Pagrindinis „Galių dėžutės“ tikslas – dalintis informacija, kuri leistų tėvams geriau suprasti bei padėti negalią turintiems vaikams. Dedame visas pastangas, kad į atmintines surinktume kuo daugiau informacijos bei ją kuo aiškiau ir kokybiškiau pateiktume jums.

Visgi, jeigu neradote atsakymo į savo klausimą arba jums reikalinga išsamesnė konsultacija atsižvelgiant į konkrečius jūsų šeimos poreikius – raginame susisiekti su mumis bei užsisakyti asmeninę konsultaciją.

Galių dėžutė - asmeninė konsultacija

Šiame puslapyje nuotraukas įkeltas prie “Negalia – tai padėtis ar situacija?”, “Negalios suvokimas”, “Asmeninė konsultacija” įamžino PhotoVelum.