Neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnyba (NDNT)

You are here:

Neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnyba prie Socialinės apsaugos ministerijos (NDNT) – tai įstaiga, išduodanti darbingumo bei neįgalumo pažymas, priimanti sprendimus dėl spec. poreikių lygio nustatymo bei teikianti kitas panašias paslaugas.

Jei jūsų šeimai reikia kreiptis dėl tam tikrų paslaugų į NDNT, rekomenduojame pirmiausia susipažinti su šiomis atmintinėmis, kurios padės jums atlikti namų darbus ir užsitikrinti, kad kreipsitės ten, kur reikia ir dėl to, ko reikia.

Vaiką su negalia auginančiai šeimai priklauso įvairios lengvatos, ir deja, bet ne visos šeimos apie tai žino. Šiame skyriuje esančios atmintinės padės tėvams (globėjams) susipažinti su aktualia ir svarbia informacija, o jei jos vis tik pritrūko, visada galite susisiekti su mumis nurodytais kontaktais.

Mes visada pasiruošę jums padėti!

Mes stengiamės atmintinėse pateikti jums aktualią informaciją apie visas galimybes, priklausančias vaikus su raidos sutrikimais auginančioms šeimoms. Tačiau jei vis dėlto neradote reikiamos informacijos, Mama – Mamai emocinei konsultacijai arba įsigykite gidą tėvams.