Sodra

You are here:

Auginant specialiųjų poreikių turintį vaiką, dažnai kyla įvairių klausimų, tokių kaip: ar darbdavys suteiks laisvų dienų, ar bus apmokamas nedarbingumas, ar / kaip kaupsis stažas, kokia ligos išmoka slaugant neįgalų vaiką, kokio ilgio tėvystės atostogos priklauso ir kt.

Atsakymus į šiuos bei panašius klausimus pateikia Sodra – valstybinio socialinio draudimo fondo valdyba prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos. Tačiau ne visi tėvai bei globėjai žino kada, dėl ko ir kur reikia kreiptis. Kadangi Lietuvoje ne visos biudžetinės įstaigos tarpusavyje bendradarbiauja, dažnai nutinka taip, jog informacija šeimų tiesiog nepasiekia ar pasiekia per vėlai.

Todėl šiame skyriuje surinkome visas su Sodros paslaugomis susijusias atmintines, kurios padės jums išsiaiškinti svarbius dalykus. Jei kažko nesuprantate ar turite klausimų, visada galite susisiekti su mumis nurodytais kontaktais.

Mes visada pasiruošę jums padėti!

Mes stengiamės atmintinėse pateikti jums aktualią informaciją apie visas galimybes, priklausančias vaikus su raidos sutrikimais auginančioms šeimoms. Tačiau jei vis dėlto neradote reikiamos informacijos, Mama – Mamai emocinei konsultacijai arba įsigykite gidą tėvams.