Mama - Mamai emocinė konsultacija

Vos tik įtarus, sužinojus diagnozę ar negalią, nustačius ją pirmą kartą, o vėliau, galbūt, pakartotinai, tenka išgyventi baimės, nevilties, agresijos, gėdos ar kaltės jausmą… Nerti į nesibaigiančias paieškas, sekinančią ligos kontrolę. Galbūt jaučiatės bejėgiai, ką nors pakeisti ir abejojate savo sugebėjimu būti gerais tėvais, nes išgyvenate nepaliaujamo streso būseną dėl raidos sutrikimo ir negalios nustatymo ar įtarimo vaikui.

Mama – Mamai emocinė konsultacija – atviras pokalbis su mama, auginančia tris vaikučius su raidos sutrikimais, padės suprasti, jog raidos sutrikimas – tai tik diagnozė, o ne pasaulio pabaiga. Ne negalia pakeičia mūsų gyvenimus, o mūsų požiūris į ją. Jūs galite pakeisti savo požiūrį: vaiką laikyti vaiku, negalią – tik šiek tiek kitokiu gyvenimo būdu.

Emocinės konsultacijos metu išgirsime jus, suprasime jūsų probleminę situaciją ir suteiksime praktinių patarimų. Padėsime jums nusiraminti, suvaldyti baimes, nuovargį, tikėti, kovoti ir nepasiduoti – tiesiog gyventi lengviau:

  • Kaip negalia veikia ir keičia šeimos gyvenimą, ką dabar daryti ir kaip gyventi?
  • Kaip sumažinti nerimą dėl vaiko su raidos sutrikimais ar negalia ateities perspektyvų?
  • Kaip atrasti jėgų rūpintis savo vaiku su negalia ir jį auginti, net jei ir nebeturite vilties?
  • Kaip sumažinti visuomenės neigiamos reakcijos baimę?

Šis atviras 1h pokalbis su mama, kuri jau turi patirties auginant vaikučius su raidos sutrikimais, bus kaip didžiulis nusiraminimo ir supratimo šaltinis. Jūsų energija, kuri eikvojama nerimui ir nežinomybei įveikti, palaipsniui virs energija, leidžiančia jums kompetentingai pasirūpinti savimi pačiu ir savo vaiku.

Šios konsultacijos metu, susipažinę su jūsų problemine situacija, taip pat galėsime suteikti pirminę informaciją kitais jums rūpimais klausimais:

  • socialinių paslaugų;
  • lengvatų, kompensacijų, garantijų šeimai skyrimo;
  • švietimo ir sveikatos (vaiko sanatorinio gydymo bei ambulatorinės reabilitacijos; ankstyvosios reabilitacijos; ugdymo programos individualizavimo / pritaikymo; dantų gydymo su narkoze);
  • ir kitais klausimais.
Mama - Mamai emocinė konsultacija

Registruokitės emocinei 1 val. konsultacijai

Konsultacija teikiama jūsų pasirinktu būdu – telefonu arba video skambučiu. Mums jūsų situacija yra labai jautri ir unikali, todėl užtikriname jūsų anonimiškumą.

Loading...

Subscribe
Notify of
Įvertinimas žvaigždutėmis:
0 Atsiliepimai
Inline Feedbacks
Peržiūrėti visus komentarus