Neterminuotas prašymas ligos išmokai (įskaitant vaiko slaugą) gauti

Neterminuotas prašymas ligos išmokai (įskaitant vaiko slaugą) gauti

Kas tai?

Neterminuotas prašymas ligos išmokai (įskaitant vaiko slaugą) gauti – tai neribotai galiojantis prašymas, pagal kurį, žmogui susirgus ar slaugant vaiką, jam priklausanti išmoka bus skiriama ir pervedama į nurodytą sąskaitą automatiškai.

Kaip pateikti prašymą?

Pateikite prašymą „Sodrai“ vieną kartą ir kaskart Jums susirgus ligos išmoka bus skiriama automatiškai. Prašymą galite pateikti tiesiogiai internetu arba atvykus į skyrių „Sodros“ skyrių, su savimi reikia turėti pasą arba asmens tapatybės kortelę.

Kada pateikti prašymą?

Prašymą galima pateikti bet kada – sergant arba esant sveikam.

SVARBU:

Naują prašymą skirti ligos išmoką reikės pateikti tuo atveju:

 • Jei pasikeistų asmens duomenys ar sąskaita. Tada reikėtų pateikti naują prašymą „GPS8, Prašymas dėl asmeninės sąskaitos pakeitimo (išmokoms)“ ir duomenys bus pakeisti.
 • Jei žmogus dėl kažkokių priežasčių norės atsisakyti gauti ligos išmoką (pvz., jeigu susirgs atostogų metu, tačiau atostogų nenutrauks ir nepageidaus gauti ligos išmokos už šį laikotarpį). Tada užpildyti reikės prašymą „GPS11, Prašymas neskirti ligos išmokos“.

Naudoti informaciniai šaltiniai:

 • Ką daryti jei susirgau? Prieiga per internetą:
  <https://www.sodra.lt/lt/situacijos/informacija-gyventojams/susirgau-arba-slaugau-seimos-nari/ka-daryti-jei-susirgau>
 • Prašymas ligos pašalpai gauti: vieną kartą užpildyk ir pamiršk!
  Prieiga per internetą:
  <http://www.kaunas.lt/wp-content/uploads/sites/13/2016/09/Neterminuotas-prasymas-skirti-ligos-pasalpa_seniunijoms-2.pdf>
 • Užpildyk ir pamiršk: neterminuotą prašymą skirti ligos išmoką užpildykite tiesiog dabar.
  Prieiga per internetą: <https://www.sodra.lt/lt/naujienos/uzpildyk-ir-pamirsk-neterminuota-prasyma-skirti-ligos-ismoka-uzpildykite-tiesiog-dabar>

Mes visada pasiruošę jums padėti!

Mes stengiamės atmintinėse pateikti jums aktualią informaciją apie visas galimybes, priklausančias vaikus su raidos sutrikimais auginančioms šeimoms. Tačiau jei vis dėlto neradote reikiamos informacijos, Mama – Mamai emocinei konsultacijai arba įsigykite gidą tėvams.

Kilo klausimų? O gal turite susijusios patirties? Pasidalinkite savo mintimis komentarų skiltyje:

Subscribe
Notify of
0 Komentarai
Inline Feedbacks
Peržiūrėti visus komentarus