Konsultacijos

Apie vaiko sveikatos priežiūros atvejį, atsižvelgiant į įvertintus individualius poreikius ir sveikatos būklę.

Šeimos, auginančios vaikus su individualiais poreikiais, nepriklausomai nuo gyvenamosios vietovės, vis dar paliekamos be informacinės pagalbos, kuri ir dabar teikiama nenuosekliai, neatliepia šeimų teisėtų lūkesčių ir individualių vaiko poreikių.

Mes sudarome išsamią nemokamų sveikatos priežiūros ir socialinių paslaugų teikimo atmintinę, atsižvelgdami į individualaus vaiko sveikatos būklę bei poreikius. Atmintinei sudaryti būtina pateikti tikslią informaciją apie vaiko gyvenamąją vietą, amžių, jo ligos kodą, nustatytą neįgalumo lygį bei specialiuosius poreikius.

Konsultacijų tikslas – suteikti pirminę informaciją tėvams / globėjams / įtėviams apie vaiko sveikatos priežiūros atvejį, atsižvelgiant į įvertintus individualius poreikius ir sveikatos būklę ir konkretų probleminį situacijos aprašymą (dėl ko nerimaujama, kokią informaciją norima sužinoti). Tai padės konstruktyviai spręsti iškilusius konkrečius sunkumus ar krizines situacijas, pakeisti požiūrį į vaiką, kuriam reikia pagalbos – matyti jį kaip galimybę, o ne kaip bausmę, žiūrėti kaip į žmogų, o ne kaip į diagnozę.

Konsultacijų formos

Konsultacijos vyksta pagal pasirinktą bendravimo tipą: pokalbį naudojant susirašinėjimo programėles (Facebook, Viber), pokalbį telefonu, skambutį internetu ar susirašinėjimą el. paštu.

SVARBU! Už elektronines paslaugas turi būti apmokėta iki konsultacijų pradžios. Esant sunkesnei finansinei padėčiai daroma 25 proc. nuolaida.

Konsultacijos galimos el. paštu (atsakymai į klausimus laiškais):

 • Kartais savo problemą lengviau išdėstyti raštu. Kitaip nei pokalbio metu, rašydami turite laiko ramiai apgalvoti, pažiūrėti į situaciją iš šalies, prisiminti visas svarbias detales. Kartais kalbėti gali atrodyti per sunku.
 • Viename atsakymo laiške įprastai yra nagrinėjama viena tema/problema.
 • Prieš išsiunčiant galutinį atsakymą, gali būti užduoti papildomi klausimai, kurie padėtų geriau suprasti Jūsų situaciją ir pateikti išsamesnį atsakymą.
 • Situacijos/problemos aprašymą siųskite el. paštu: dalia@galiudezute.lt arba užpildykite žemiau esančią formą. Atsakymas išsiunčiamas per tris darbo dienas po gauto paslaugos apmokėjimo.

Pirmas 15 min. nemokamas pažintinis pokalbis:

Jei vis dar dvejojate dėl konsultavimosi internetu, yra galimas pirmas trumpas (15 min.) nemokamas pažintinis pokalbis, kuris padėtų kiek labiau įsigilinti į situaciją, nuspręsti, kaip dirbsime kartu ir galbūt apsibrėžti, ko sieksime jau pačios konsultacijos metu.

 • Pirmosios konsultacijos metu aptariami Jūsų lūkesčiai, pagalbos galimybės, formuluojamas galimas konsultacijų tikslas, ir laikas per kurį bus siekiama tai įgyvendinti.
 • Kreipiamasi vienkartinei (labiau informacinio ar palaikančio pobūdžio) konsultacijai.

Informavimo konsultacija - reikalingos informacijos apie pagalbą suteikimas asmeniui (šeimai):

 • Jūsų laiškas – specialisto atsakymas per artimiausias tris darbo dienas20 eurų 15 eurų (viena konsultacija).
 • Konsultavimas Skype ar Viber vaizdo, garso pokalbiu ar tiesioginiu susirašinėjimu (50 min.) – 25 eurai.

Tokioje pat situacijoje esančios šeimos konsultacija Jums rūpimu klausimu:

 • Jūsų laiškas – šeimos atsakymas per artimiausias tris darbo dienas – 20 eurų 15 eurų (viena konsultacija).
 • Konsultavimas Skype ar Viber vaizdo, garso pokalbiu ar tiesioginiu susirašinėjimu (50 min.) – 25 eurai.

Konsultacijoms būtina registruotis iš anksto.

Savo darbe užtikriname klientų anonimiškumą ir laikomės profesinės etikos principų.

Dėl konsultacijos laiko ar dėl kitų iškilusių klausimų, kreiptis Kontaktai puslapyje nurodytais susisiekimo būdais arba užpildykite žemiau esančią užklausos formą.

Anketa


  - konsultacinę pagalbą gausite neatlygintinai (nemokamai), tačiau turite galimybę skirti savanorišką paramą;
  - konsultantai suteiks konsultacinę pagalbą savo kompetencijos ribose, tačiau jie negali garantuoti ir negarantuoja siekiamo rezultato;
  - dėl visų veiksmų galutinį sprendimą bei atsakomybę už juos priimate asmeniškai.