Internetinė paciento kortelė

Internetinė paciento kortelė

Internetinės paciento kortelės (IPK) sistema – kas tai?

IPK yra prieiga prie paciento ligos istorijos Santaros klinikų sistemoje. Pasirašius sutartį ir prisijungus prie savo internetinės paciento kortelės, matomi visi Santaros klinikose sukurti elektroniniai dokumentai, atlikti tyrimai ir vaizdai. Prisijungimas pacientui nekainuoja.

Kas gali naudotis IPK sistema?

Naudotis IPK gali kiekvienas Santaros klinikų pacientas, savo parašu patvirtinęs, kad susipažino su IPK naudojimosi tvarka, pavyzdžiui, – norintis matyti savo vaikų (globotinių) medicininius duomenis ir bet kada juos atsispausdinti.

Kaip užsiregistruoti IPK sistemoje?

Norint užsiregistruoti IPK sistemoje, reikia pasirašyti sutartį (naudojimosi sąlygas). Asmenys, norintys matyti savo vaikų (globotinių) medicininius duomenis, privalo atvykti į Vaikų Ligoninės VULSK filialo registratūrą (Santariškių g. 4 arba Santariškių g. 7). Su savimi būtina turėti vaiko gimimo liudijimą (kopija netinka) ir savo asmens dokumentą (pasą arba ID kortelę). Pacientai, norintys įgalioti kitą asmenį matyti savo medicininius dokumentus, privalo atvykti į Santaros klinikas adresu Santariškių g. 2, kab. Nr. P712. Su savimi būtina turėti savo ir įgaliotinio asmens dokumentus.

Nuotoliniu būdu sutarties su IPK pasidaryti galimybės nėra. Tam, kad nereiktų specialiai važiuoti, užsiregistruoti IPK sistemoje galima:

  • gulantis į stacionarą;
  • atvykus konsultuotis.

Kaip prisijungti prie IPK sistemos?

Pacientai, norintys prisijungti prie IPK, gali tai padaryti savarankiškai, papildomai atvykti į gydymo įstaigą nereikia. Galimas prisijungimas per e. valdžios vartus, kuriame galėsite pasirinkti tapatybės nustatymo būdą: per banką ar su elektronine atpažinties priemone. Sėkmingai identifikavus tapatybę būsite nukreipti atgal į IPK interneto svetainės puslapį.

Naudoti informaciniai šaltiniai:

  • https://viva.santa.lt/ipk/moblogin.asp
  • https://www.lietuva.gov.lt/lt/elektronines-ligos-istorijos-duomenu-perziura-77;1407.html
  • https://biti.lt/projektai/ipk/

Mes visada pasiruošę jums padėti!

Mes stengiamės atmintinėse pateikti jums aktualią informaciją apie visas galimybes, priklausančias vaikus su raidos sutrikimais auginančioms šeimoms. Tačiau jei vis dėlto neradote reikiamos informacijos, Mama – Mamai emocinei konsultacijai arba įsigykite gidą tėvams.

Kilo klausimų? O gal turite susijusios patirties? Pasidalinkite savo mintimis komentarų skiltyje:

Subscribe
Notify of
0 Komentarai
Inline Feedbacks
Peržiūrėti visus komentarus