Apie projektą Galių dėžutė

Galių dėžutė atsirado su viltimi, kad kitiems, kuriems tenka nueiti kelią auginant specialiųjų poreikių, raidos sutrikimų ar negalią turintį vaiką, nebereikėtų jaustis vieniems, pasimetusiems ir nežinantiems ką daryti bei nuo ko pradėti.

Aš esu Dalia, trijų nuostabių vaikų mama

Taip jau likimas lėmė, kad auginant visus tris savo stebuklus, teko susidurti su vienokiais ar kitokiais raidos iššūkiais. Ir nors dabar informacijos tikrai yra daugiau, tačiau paskatinta tėvų, kuriems nuolat teikiu konsultacijas, įkūriau Galių dėžutę – virtualią skrynelę, kurioje rasite įvairiais būdais suskirstytą informaciją apie visapusę pagalbą raidos sutrikimų, specialiųjų poreikių ar negalią turintiems vaikams.

Viena svarbiausių mūsų skilčių – tai nemokama pagalba, kuri priklauso kiekvienam vaikučiui pagal jam nustatytą diagnozę. Apmaudu, tačiau įvairiose institucijose tėvai nėra informuojami apie visas pagalbos bei reabilitacijos, ugdymo galimybes, todėl jau ne vienerius metus šį darbą atliekame mes.

Apie Galių dėžutę ir nemokamą konsultaciją
Nemokama 15 min. konsultacija šeimai - Galių dėžutė

Galių dėžutė – galia padėti kiekvienam!

Ne veltui sakoma, jog žinojimas yra didžiausia galia. Esame be galo laimingi, jog Galių dėžutė jau padėjo ne vienai šeimai rasti jėgų, žinių ir galimybių padėti sau ir savo vaikams, o į mūsų darbą įsitraukia ir vis daugiau kvalifikuotų specialistų. Kartu mes galime padėti vieni kitiems.

Galių dėžutė – įgalina veikti, žinoti ir padėti:

Talpiname visą aktualią informaciją tėvams savo atmintinėse, internetinėje svetainėje ir leidiniuose.

Teikiame konsultacijas tėvams, kuriems reikia patarimo ir padrąsinimo raidos sutrikimų turinčio vaiko auginimo kelyje bei ieškant švietimo, teisinės, sveikatos, socialinės, psichologinės ar pedagoginės pagalbos.

Rekomenduojame specialistus, kurie gali padėti vertinant ir koreguojant vaiko raidą, fizinius ar psichinius sutrikimus, nustatant specialiuosius poreikius ar negalią, dirbant individualiai.

Projektai

Projektas Galių dėžutė

Pristatome NVO klasterį „Galių dėžutė“ >>

Šio projekto tikslas – įgalinti pažeidžiamas grupes, t. y. vaikus su individualiais poreikiais auginančias šeimas, per informavimą, bendradarbiavimą, keitimąsi gerąja patirtimi ir regioninius mainus.